г. Сумы, ул. Соборная, 34
т. (0542) 78 66 42
Поиск по сайту:
Специальное предложение :
ОТЗЫВЫ
Маша, Аня, Женя:
  "Уважаемое заведение «У камина». Большое спасибо за хорошее обслуживание, уютную обстановку и вкусную кухню. Очень благодарны за тепло в вашем кафе. Отдельная благодарность официанту Юлечке за ее внимание и манеры общения. Мы не раз еще придем. Спасибо"
Семья Долудович :
 "Большое спасибо за такой ресторан в г. Сумы!!! Такое обслуживание редко где встретишь!!! Поверьте!!! Еда – супер, очень все понравилось. Дирекция!!! Обслуживающему персоналу надо выделить премию и отпуск на Канары!!! Девочки, спасибо. Мы, жители города Киев, были приятно удивлены самим рестораном, обслуживанием и кухней. Спасибо"
читать всё>>>

Требования к кандидатам стремящимся попасть на государственную службу

Опубликовано: 18.11.2016

Вимоги до кандидата не такі вже й жорсткі: повноліття, вільне володіння державною мовою, вища освіта: за рівнем магістра – для керівника (тобто держслужбовця категорії «А», «Б») або за ступенем бакалавра, молодшого бакалавра – для спеціаліста чи прирівненої посади (тепер це кваліфікується як держслужбовець категорії «В»), смотрите больше на http://rivne-city.com/ua.

Звертаємо вашу увагу: відповідно до прикінцевих і перехідних положень Закону України «Про вищу освіту», вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повна вища освіта) прирівнюється до вищої освіти ступеня магістра, а диплом про вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста (початкова вища освіта) прирівнюється до диплома про вищу освіту за освітньо-професійним ступенем молодшого бакалавра.

Оплата праці державних службовців здійснюється у відповідності до Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року та постанови Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 року № 292. Розмір посадового окладу залежатиме від групи оплати праці та юрисдикції державного органу. Надбавки до посадового окладу за ранг державного службовця та вислугу років є та залишатимуться обов’язкові.

Для прикладу:

Головному спеціалісту державного органу, юрисдикція якого поширюється на територію однієї або декількох областей, встановлено 3 тисячі 274 гривні посадового окладу. Якщо такому спеціалісту присвоєно 9 ранг державного службовця – надбавка 200 гривень до посадового окладу, а коли ще й стаж державної служби становить 7 років – передбачається ще 21 відсоток до посадового окладу.

Забороняється членство у політичних силах тим, хто належить до категорії «А». На час державної служби така особа зобов’язана зупиняти своє членство у політичній партії. Однак усім державним службовцям забороняється обіймати посади в керівних органах політичної партії. Таким чином Законом ліквідовуються політичні структури, що донедавна існували у державних органах.

rss