г. Сумы, ул. Соборная, 34
т. (0542) 78 66 42
Поиск по сайту:
Специальное предложение :
ОТЗЫВЫ
Маша, Аня, Женя:
  "Уважаемое заведение «У камина». Большое спасибо за хорошее обслуживание, уютную обстановку и вкусную кухню. Очень благодарны за тепло в вашем кафе. Отдельная благодарность официанту Юлечке за ее внимание и манеры общения. Мы не раз еще придем. Спасибо"
Семья Долудович :
 "Большое спасибо за такой ресторан в г. Сумы!!! Такое обслуживание редко где встретишь!!! Поверьте!!! Еда – супер, очень все понравилось. Дирекция!!! Обслуживающему персоналу надо выделить премию и отпуск на Канары!!! Девочки, спасибо. Мы, жители города Киев, были приятно удивлены самим рестораном, обслуживанием и кухней. Спасибо"
читать всё>>>

В Хмельницке выберут лучший дизайнерский ландшафтный проект парка Чекмана

Опубликовано: 02.12.2016

У Хмельницькому стартує конкурс, на якому будуть обирати проект з озеленення та ландшафтного дизайну алеї в парку Чекмана. Свої ідеї може пропонувати кожен охочий.

Планується розробити проект ділянки на 144 «квадрати», яка розташована між набережною та велодоріжкою. Конкурс буде проходити з 5 грудня до 10 лютого. Долучатись може кожен охочий. У конкурсі можуть взяти участь як молоді дизайнери, архітектори, художники, так і вся зацікавлена молодь. Вік - від 14 до 35 років, смотрите и читайте больше новостей на сайте khmelnytsky.com.ua.

"Метою і завданням конкурсу є відбір проектів для створення нових зелених зон та відтворення природно-ландшафтних комплексів, формування екологічної свідомості та культури громадян міста Хмельницького, залучення молоді до вирішення соціально-побутових та екологічних проблем міста, покращення зовнішнього озеленення та ландшафтного дизайну території парку міста Хмельницького", - йдеться на сайті Хмельницької міської ради.

Проекти учасників будуть оцінювати за такими критеріями: композиційна довершеність, стилістична витриманість, колористична культура, творчі знахідки проектів озеленення та ландшафтного дизайну; використання сучасних методик ландшафтного дизайну; ідея, економічність, технологічність, практичність; презентація проекту. Більш детальна інформація про конкурс є на сайті міськради.

Міський бюджет поповнився більш як на 100 тисяч

Міський бюджет поповнився більш як на 100 тисяч

За листопад цього року від плати за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника зібрано 202 тис. 460 грн.

Інші доходи підприємства становлять 416 грн.

Міський бюджет отримає 113 тис. 413 грн. Із них:

податок на прибуток – 24 тис. 419 грн.

фонд соціально-економічного розвитку міста – 88 тис. 994 грн.

Музей-заповідник отримає на утримання об’єктів 16 тис. 686 грн.

На розвиток КП «Крок-Плюс» залишено 5 тис. 562 грн.

Фактичні витрати на надання послуг підприємства становлять 67 тис. 215 грн.

rss