г. Сумы, ул. Соборная, 34
т. (0542) 78 66 42
Поиск по сайту:
Специальное предложение :
ОТЗЫВЫ
Маша, Аня, Женя:
  "Уважаемое заведение «У камина». Большое спасибо за хорошее обслуживание, уютную обстановку и вкусную кухню. Очень благодарны за тепло в вашем кафе. Отдельная благодарность официанту Юлечке за ее внимание и манеры общения. Мы не раз еще придем. Спасибо"
Семья Долудович :
 "Большое спасибо за такой ресторан в г. Сумы!!! Такое обслуживание редко где встретишь!!! Поверьте!!! Еда – супер, очень все понравилось. Дирекция!!! Обслуживающему персоналу надо выделить премию и отпуск на Канары!!! Девочки, спасибо. Мы, жители города Киев, были приятно удивлены самим рестораном, обслуживанием и кухней. Спасибо"
читать всё>>>

3 мільйонів гривень єдиного внеску

Опубликовано: 01.11.2016

видео 3 мільйонів гривень єдиного внеску

Теми Дня ТВА 08.06.2015

Про це повідомив начальник Чугуївської ОДПІ Віталій Довжич. Підсумовуючи боту Чугуївської ОДПІ за три місяці 2015 року, очільник податкової інспекції проінформував, що надходження податків та зборів за січень-березень 2015 року склали 196, 9 мільйонів гривень і зросли у порівнянні з відповідним періодом минулого рок на 106 млн. грн. або у 2, 2 рази. З них 164, 4 млн. грн. надійшло до Державного бюджету (більше на 101, 4 млн. грн. , або у 2, 6 разів, ніж у січні-березні 2014 року).
Також Віталій Довжич повідомив, що місцеві бюджети отримали 32, 4 млн. гривень, що на 16, 4, 8% або на 4, 5 млн.грн.більше, ніж за відповідний період минулого року, та на 6 мільйонів грн. більше, ніж запланований індикативний показник надходження у поточному році.
Посадовець відзначає, що наповнення місцевих бюджетів – пріоритетний напрям нашої роботи, тож колектив інспекції прикладає усіх зусиль, щоб зберегти позитивні результати наповнення бюджетів місцевих громад.
Одним з найвагоміших платежів для місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб, якого протягом трьох місяців надійшло 27, 7 млн гривень, що на 7, 7 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року, додатково надійшло у поточному році 6, 6 млн.грн.
Забезпечено позитивну динаміку сплати єдиного податку – місцеві бюджети отримали 3, 1 млн.грн. єдиного податку, що на 0, 7 млн. грн. більше минулорічної суми надходжень. Більше 1 мільйона гривень отримали місцеві бюджети у вигляді акцизного податку з реалізації підакцизних товарів, земельного податку – 3, 4 млн.грн, що також перевищує як плановий показник (на 0, 9 млн.грн. ), так і показник за відповідний період минулого року (на 0, 8 млн.грн. ).
На особливому контролі фахівці інспекції тримають сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – протягом січня-березня надійшло 70,cherkasy-city.com.
Також Віталій Довжич поділився плодами співпраці з платниками по досягненню процедури податкового компромісу. За його словами, станом на 2 квітня 2015 року намір скористатися процедурою податкового компромісу підтвердили 3 платників податків, зареєстрованих у Чугуївській ОДПІ. У документах, поданих ними, збільшено податкові зобов’язання на загальну суму у 18, 6 млн. грн. , у тому числі з податку на додану вартість на 9, 8 млн. грн. і з податку на прибуток підприємств на 8, 8 млн. грн. Відповідно, сума, що підлягає сплаті до державного бюджету, склала 933 тис. грн. , які повністю сплачено до бюджету. Серед платників податків, зареєстрованих у Чугуївській ОДПІ, планують скористатися податковим компромісом ще 2 суб’єкти підприємництва.
05746-22242


Засідання Громадської ради у податковій інспекції Полтавщини

rss